KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12453575
nr 1245 3575
Stig Winnerskog (f. 1930), Sverige. Vintermotiv, signerad. Olja på duk, 68x74
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 1 april 2019
kl 19:31:53
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)